FERA SOĞUK ÇAY

Fera hiçbir koruyucu, katkı maddesi ve yapay renklendirici içermez.

Fera, inovatif aseptik dolum adı verilen yeni nesil
bakterisiz dolum tekniği ile üretilmiştir.

Doğanay Fera
Türkiye' de bir ilk!

İçi cam, dışı pet, cam kadar sağlıklı, pet kadar hafif.

Cam Pet Şişelerde
Dünyanın en son teknolojisiyle donatılmış, hatta dünyanın başka herhangi bir ülkesinde ikinci bir benzeri olmayan inovatif aseptik dolum hattıyla, bakterisiz bir şekilde cam pet şişelere doldurduğumuz DOĞANAY FERA SOĞUK ÇAY’I sofralarımızın vazgeçilmezi yaptık.

Doğanay Fera soğuk çay çeşitleri olarak şeftali, Half & Half (Limonata-Soğuk çay), naneli yeşil çay ve bu ürünlerin Light çeşitlerini üretiyoruz.

Doğanay Fera soğuk çay tadını, seçilmiş türlerdeki çay, meyve ve şekerden almaktadır. Doğanay Fera soğuk çay da, olağanüstü tat duygusu için son derece nazik rafine edilmiş siyah ve yeşil çay kullanılmaktadır.

Çok sayıda, değerli çay içeriği, faydalı yağlar ve doğal kafein rafine edilmiş çay özünden gelmektedir. Doğanay Fera soğuk çay da meyve suları ve  bitkisel aromalar kullanımaktadır..

Doğanay Soğuk çay, aseptik bakterisiz dolum teknolojisi ile üretildiğinden dolayı, koruyucu ve kimyasal renklendiriciler içermemektedir.
Çocuklarımızın ve bizlerin gönül rahatlığıyla içebileceği sağlıklı bir içecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Doğanay Fera Soğuk çaylarımız son teknoloji ürünü inovatif aseptik dolum tekniği ile buna göre donatılmış hatlarda doldurulduğu için bakterisizdir ve koruyucu içermez.

Doğanay Fera Soğuk çayımızın hiçbir çeşidinde gerek kimyasal, gerek gıda boyası kullanılmaz.! Fera Soğuk çayımızın rengi, kullandığımız bitkilerden gelmektedir.

Doğanay Fera Soğuk çaylarımız tadını, seçilmiş türlerdeki çay, meyve ve şekerden almaktadır. Doğanay Fera Soğuk çaylarımızda, olağanüstü tat duygusu için son derece nazik rafine edilmiş siyah ve yeşil çay kullanılmaktadır. Çok sayıda, değerli çay içeriği, faydalı yağlar ve doğal kafein rafine edilmiş çay özünden gelmektedir.

İLETİŞİM

FABRİKA

Adres
Adana Hacı Sabancı Org. San. Bölg. S.Demirel Bulvarı No:13 Sarıçam ADANA

Adres (Şube)
Adana Hacı Sabancı Org. San. Bölg. OSB Sabancı Cad. No:1 Sarıçam ADANA

Telefon: 0 322 394 37 77 (3 hat)

Telefon: 0 322 394 49 53-54

Fax: 0 322 394 49 51

E-posta: info@doganaygida.com.tr

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Adres
Yenibosna Mh. Kavak Sokak No:11 Kat: 4 Daire: 21 Yenibosna /İSTANBUL

Telefon: 0 212 485 02 01

Telefon: 0 212 485 23 23

Fax: 0 212 485 11 10

E-posta: info@doganaygida.com.tr