ŞALGAM SUYU

Yemeklerde, ara öğünlerde, acı, tatlı her ortam ve yerde
milli içeceğimiz, yurdumuzun malı, tescilli vitamin deponuz

DOĞANAY ŞALGAM SUYU.! Şeker İçermez...
İnovatif aseptik, bakterisiz dolum tekniği ile üretilmiştir.

Doğanay Şalgam
Yurdumun içeceği...

Şalgam Suyu Nedir?

Doğanay Şalgam Suyu, ana maddesi mor havuç, şalgam turbu, acı süs biberi, su, tuz ve mayası kepekli bulgur olan aynen yoğurt, peynir ve sirke gibi mayanalanarak 30-40 gün bir mayalanma sürecinden sonra elde edilen doğal, son derece sağlıklı bir içecektir.

Doğanay gıda olarak, şalgam suyu üretiminde, tarladan sofraya kadar olan üretim sürecinde büyük bir titizlik göstererek, kullandığımız mor havucun çoğunu, Konya Ereğlide 2.000 dönüm büyüklüğündeki kendi arazimizde, Tarım Bakanlığı onaylı iyi tarım belgeli ekim sistemi ile ekim yaparak, ihtiyacın bir kısmını karşılamaktayız.

Geriye kalan kısmınıda yine iyi tarım belgeli sistemine uygun ekim yaptırarak bölgedeki diğer çiftçilerden karşılayıp, son derece gelişmiş çağdaş entegre tesislerimizde inovatif aseptik, bakterisiz dolum tekniği ile üretmekteyiz.

Şalgam Nedir

ŞALGAM VE MOR HAVUÇ

  • A - B - C Grubu Vitaminler İçerir.
  • Doğal Antioksidan Kaynağıdır.
  • Potasyum Kaynağıdır.
  • Gözlerin ve Cildin Korunmasına Katkıda Bulunur.
  • Bağışıklık Sisteminin Normal Fonksiyonuna Katkıda Bulunur.

Bilim adamları her zaman mor yiyecek yememizi, mor içecek içmemizi önerirler, çünkü mor besinler genel itibariyle doğal antioksidan kaynağıdır. Şalgam Suyu bütün yiyeceklerle, özellikle hazmı zor yiyeceklerle içilen bir içecek olduğu gibi evlerde,  iş yerlerinde misafirlere ikram edilebilecek  değişik bir lezzete sahip olması nedeniyle  özel bir içecektir.

Doğanay
Şalgam Suyu

Gluten İçermez
Doğal Probiyotiktir
Hazmı Kolaylaştırır
Düşük Kalorilidir (1 litrede 30 kcal)

Şeker İçermez...!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Doğanay şalgam suyunun en önemli hammaddesi mor havuç başlı başına A vitamini deposudur. Bu özelliği ile göz sağlığına katkısı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Doğanay şalgam suyu, laktik asit içerir.. Yediğimiz yiyeceklerden sonra içeceğimiz bir bardak Şalgam suyu, besinlerin sindirilmesini kolaylaştırır. Fermente edilmiş bir ürün olduğu için bağırsaklara yararlı enzimler ihtiva eder. Doğal probiyotiktir tüm bunların neticesinde sindirim sistemine faydalı olduğu görülmüştür.

Doğanay şalgam suyu, hazmı kolaylaştırdığı, doğal probiyotik olup, sindirim sistemine faydalı enzimleri ihtiva ettiği için ve ayrıca tokuluk hissi yarattığı için zayıflamada yardımcı olmakla beraber, zayıflama ilacı değildir. Doğanay Şalgam Suyu düşük kalorilidir (1 lt de 30 kcal ) Ana hammaddesi siyah havuç olmasına rağmen uygulanan fermentasyon işleminden sonra ŞEKER İÇERMEDİĞİ tüm analiz raporlarınca teyit edilmiştir.

Doğanay Şalgam Suyunun içerdiği kalsiyum ve potasyum ve ayrıca A-B-C vitaminleri. Tüm bilim çevreleri tarafından vücutta afrodizyak etkisi yapan vitamin gurupları olarak tanımlanmaktadır.

Doğanay şalgam suyunun hammaddeleri mor havuç, şalgam turbu ve bulgur mayalanıp fermente işlemi yapıldıktan sonra, kalsiyum ve potasyum içerdiği A-B-C vitaminleri ihtiva ettiği yapılan analizlerde çıkmaktadır. Kalsiyum’un genel itibariyle kemiklere iyi geldiği, Potas’yumun vücüt direncini arttırdığı, A vitamininin gözlere iyi geldiği, B vitamininin saç deri ve sinir sistemine iyi geldiği C vitamininin de yine soğuk algınlığına iyi gelip vücut direncini arttırdığı hücre yenileyici özelliğinin de olduğu tüm bilim çevreleri tarafından ispatlanmıştır.

İLETİŞİM

FABRİKA

Adres
Adana Hacı Sabancı Org. San. Bölg. S.Demirel Bulvarı No:13 Sarıçam ADANA

Adres (Şube)
Adana Hacı Sabancı Org. San. Bölg. OSB Sabancı Cad. No:1 Sarıçam ADANA

Telefon: 0 322 394 37 77 (3 hat)

Telefon: 0 322 394 49 53-54

Fax: 0 322 394 49 51

E-posta: info@doganaygida.com.tr

İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Adres
Yenibosna Mh. Kavak Sokak No:11 Kat: 4 Daire: 21 Yenibosna /İSTANBUL

Telefon: 0 212 485 02 01

Telefon: 0 212 485 23 23

Fax: 0 212 485 11 10

E-posta: info@doganaygida.com.tr